PIVNÍ EVENTY
Pivní bary

Pivní bary

Schází v místě Vašeho firemního večírku, či Vaší oslavy zajímavé pivo? Nebo tam dokonce není? Chcete uspořádat pro zaměstnance či Vaše přátele netradiční setkání se zajímavým pivem? Je Vás příliš mnoho pro klasickou moderovanou degustaci? Chcete v rámci Vašeho večera  nabídnout Vašim partnerům, kolegům, zaměstnancům  – volný ( nepovinný ) a přitom zajímavý program? To vše řeší naše bary, popř. možnost obstarat Vám pivo na míru, vč. kompletního pivního servisu. Více o všech variantách najdete zde:

 

  • Pivní bar(y) – cenově optimální varianta pro velké skupiny osob, kde nelze uskutečnit v rámci společenského večera klasickou moderovanou degustaci, která je vhodná pro menší skupiny. Jde o pivní bary s individuálními degustacemi ( např. průřez pivními styly ). Na místě postavím(e) pivní bar ( popř. bary ) s vybranými pivy z malých pivovarů z celého světa nebo jen z ČR – dle přání ( zaměřený zejména na rozdílné pivní styly ). U baru je možná individuální degustace s našimi odborným degustátory, kde se zájemci dozví vše nejen o nabízených pivech, ale i jakékoliv další dotazy z oboru pivovarnictví. Na baru budou též vytištěné přehledné pivní listy s veškerými údaji o daných pivech ( typ piva, pivovar, značka, pivní styl, % alkoholu, stupňovitost, jednotkou hořkosti EBU, jednotky barvy EBC, doporučené pokrmy, doporučené pivní sklo a další ). U pivního baru předpokládáme, že nenahrazuje čepované pivo na místě, půjde vždy o vybraná, zajímavá a speciální piva v lahvích. Pivní bar je k dispozici po celý večer, nebo jinak dle přání klienta. ( Cenový ilustrační příklad: pivní bar se zahraničními pivy z malých pivovarů pro 100 osob – cca 19.000,- Kč+DPH ).
  • Zajištění privátního pivního festivalu. Máte větší oslavu, zahradní firemní party, či jiný typ volného večírku pro zaměstnance a chcete uspořádat třeba malé pivní slavnosti? Nechcete běžné komerční a nezajímavé pivo? Pak jsem tu pro Vás. Zajistím piva na přání – sudová, či lahvová, na místo zavezu požadovaný počet výčepů ( levněji a bez záloh než nabízí skladové firmy s pivem ) a spolu s kolegy je můžeme i odborně čepovat či nabízet, vč. informací o nabízených pivech. Plný servis je samozřejmostí – k výčepům dodám i požadované pivní sklo, popř. kelímky, zdarma i pivní tácky.
  • Jako doplňkovou činnost nabízím i zajištění pro akce ( i privátní ) exkluzivními pivy – v rámci limitovaných edicí, speciálních či archivních piv v rámci nejen celé Evropy. Více informací na vyžádání.

REFERENČNÍ FOTOGRAFIE