PIVNÍ EVENTY
Staňte se pivovizionářem!

Staňte se pivovizionářem!

Dalším zábavným produktem nejen pro firemní večery je hra Staňte se Pivovizionářem – degustačně-soutěžní (hádavá) hra pro všechny –  lehce kopírující soutěž Staňte se milionářem – se čtyřmi možnostmi a třemi nápovědami, zaměřená ale výhradně na pivo a vše s tím spojené…. Vyhrát můžou všichni a nebo také nikdo. 😉 Záleží na dovednostech, tipech, znalostech ( zejména pak degustačních ) hráče a na jeho riskování a taktice. Vše pojato zábavnou ( nikoliv ryze odbornou ) formou. A na rozdíl od televizní předlohy – hrají všichni najednou.

Popis: Hráči mají před sebou až 15 kol úkolů, hádanek, hádání předmětů a kvízů ( zejména degustačních ) s postupně rostoucí náročností.
Každý hráč možnost využít nápovědy ( 50:50, nápověda kolegy a „většina si myslí …“ ). Hra je určena maximálně pro 30 hráčů a časová náročnost hry je cca 80-120 min, přičemž do konce dojdou skutečně jen někteří. A přestože někteří hráči vypadnou poměrně záhy – zůstávají vždy do konce, neboť mají možnost zasáhnout do hry svou nápovědou, fandí kolegům a sledují blížící se velké finále. Rozbije někdo náš bank a nebo všechny porazíme svými dotazy?

Poznámka: soutěž vyžaduje ( stejně jako např. moderovaná degustace ) spíše oddělený prostor a není vhodná pro hráče přespříliš společensky unavené. Výhry pro úspěšné dohodou, dle nastavení s klientem.