PIVNÍ EVENTY
Pivní ruleta

Pivní ruleta

NEJ-oblíbenější, NEJ-originálnější, NEJ-hratelenější, NEJ-lepší a NEJ-objednávanější produkt z mé nabídky. Tak by se dala charakterizovat Pivní ruleta a odvozené varianty jejího hraní. Za necelých 9 let, co tento produkt nabízím – se hrál již na mnoha večírcích, častokrát si pivní ruletu objednala firma opakovaně. Hrál jsem pivní ruletu pro malé privátní miniakce i pro velké nadnárodní firmy, hrál jsem ji na pivních festivalech, ve velkých halách i malých stísněných restauracích. Hráli jsme ji ve vojenském stanu, hráli jsme ji za jízdy autobusem i za jízdy parníkem. Hrála se při příležitosti představení prezidentského kandidáta, i odchodu významné pivovarské osobnosti do ústraní. Hrála se ráno, po obědě i večer ( to samozřejmě nejčastěji ), pro rodinné příslušníky, kamarády, známé, firemní partnery, zaměstannce i VIP osobnosti. To vše je prostě PIVNÍ RULETA!

Jedná se o ideální ( nejen večerní ) zábavu pro malé i velké skupiny. Hraje se samozřejmě většinou o ceny dodané námi, nebo klientem a pivní ruletu lze hrát dvěma různými způsoby ( dle nastavení akce – o jak početnou skupinu jde, resp. zda je večerní zábava pro účastníky „povinná“, nebo naopak volná ).

Všeobecný popis pivní rulety: Hráči sází své pivní žetony na hrací plochu ( plátno ) jak při pravé ruletě, a to vždy po oddegustování anonymního vzorku piva, pouze místo na čísla ( sudá/lichá apod. ) sází na základě svých degustačních znalostí a také úsudku a risku – své žetony na typ kvašení, region výroby, % alkoholu či typ piva apod. Po každém kole krupiér vyhodnotí sázky a okomentuje vzorek piva, čím se odlišuje apod. – a hráči se tak zábavnou, soutěžní a nenásilnou formou seznamují s nepřeberným světem piva.

1. Varianta Pivního casina – ideální model pro velké (až ohromné skupiny ) s volnou možností kdykoliv začít hrát a kdykoliv skončit. Stejně jako v pravém casinu. Hrát se může na libovolném množství stolů – po libovolně dlouhou dobu. Za „vyhrané“ žetony obdrží od krupiéra příslušný počet bankovek, vytištěných speciálně k akci – dle grafického návrhu na přání klienta. Na konci akce může tyto směnit za dárky, dodané námi, Vámi – či je vydražit v tombole apod. – dle domluvy.

2. Varianta soutěžní pivní rulety:
V průběhu večera ( konání akce ) se u stolů s pivní ruletou, vystřídají zájemci o tuto degustační soutěž. Mohou hrát buď společně všichni naráz ( na několika stolech – dle počtu účastníků ) a nebo v případě většího počtu se po cca 60-90min prostřídají/vymění s předcházejícími hráči. Nejlepší hráči od každého stolu postoupí do zkráceného ( a divácky velmi atraktivního ) superfinále – o hodnotné pivovarské ceny. Základní část se hraje s deseti vzorky, zkrácené finále většinou pouze na 3 vzorky. Ideální počet osob u stolu na jednu ruletu je 8 lidí ( max.10! ). Časová náročnost pro skupinu která hraje najednou – je i s finálem cca 90-120 min. Hra se dá samozřejmě zkrátit, či prodloužit a stejně tak se dá měnit tempo hry – dle toho, do jakého časového prostoru se musíme trefit….

Na privátních akcích lze hrát i další varianty této hry – bližší informace na vyžádání.

REFERENČNÍ FOTOGRAFIE