PIVNÍ EVENTY
Pivní hry

Pivní hry

Jsem specialistou na pivní hry a zábavu pro společnost – spjatou s pivem. Neprovozuji jednoduché silové hry a soutěže ve smyslu, kdo rychleji vypije pivo, či déle udrží v ruce tuplák s pivem, ale veškeré hry (nejen) pro kolektiv, jsou postavené na degustačních schopnostech, vědomostech, paměti, popř.dovednostech jednotlivce (či celého týmu). Některé mé pivní hry a programy jsou v samostatných kapitolách ( PIVNÍ RULETA a STAŇTE SE PIVOVIZIONÁŘEM ). Ostatní najdete zde. Pivní hry jsou určené pro jednotlivce i týmy – nejčastěji formou různých stanovišť, s individuálním přístupem od nás – i od účastníků. Doba trvání je omezena pouze přáním klienta… 

  • Degustační soutěže / testy: Párové, vyhledávací, trojúhelníkové, paměťové, srovnávací… Zábavnou, nenásilnou, a přitom rychlou formou, mají klienti možnost vyzkoušet své degustační a chuťově-paměťové schopnosti, formou různých forem degustací vzorků piva. Veškeré testy vychází z původních senzorických testů pro budoucí sládky a degustátory. PS: propustnost 1 stanoviště na jednoho účastníka je cca 5 min.
  • Pivní šachy – Degustační hra pro vybraný počet zájemců, kdy se na základě pokynů pivního krupiéra a degustačních schopností po oddegustování anonymních vzorků piva, pohybuje skleničkou po šachovnici (dle zvoleného typu piva a přidružené šachové figurce ) a je zapotřebí skončit na tom jediném správné poli, přičemž obtížnost pomalu graduje. Je to levnější varianta degustačních her – lze moderovat jednou osobou i velké skupiny osob. Hraje se většinou o hodnotné ceny a hraje se na dvě kola. Časová náročnost cca 60-80 min.
  • Pivní kvízy a pivní křížovky – na přání připravím kvíz na míru, i obousměrnou libovolnou křížovku, s tajenkou na přání klienta, kdy vyplňování tajenky spočívá částečně na pivních znalostech účastníků a částečně na jejich degustátorských schopnostech. Vítězů může být více a doba trvání je založena na požadavcích a přáních klienta. Pro více informací mne prosím kontaktujte, děkuji. PS: Jde připravit i variantu těchto her ONLINE ( Covidu navzdory 😉 ).
  • NOVINKOU pivních her je Pivní PEXESO! Je určené pro malé i větší skupiny – ale rozdělené po stolech po cca 6i hráčích. Nejlepší hráči můžou být odměněni rovnou, či postoupí do velkého finále. Hraje na ploše 4×4 ( pro náročné 6×6 ) pivních políčko-skleniček a obtížnost lze přizpůsobit požadavkům klienta či skupiny. Pro bližší informace mne prosím kontaktujte, děkuji. Časová náročnost je 60-90 min na skupinu, dle obtížnosti „pexesa“. 

REFERENČNÍ FOTOGRAFIE: