PIVNÍ EVENTY
Pivní servis

Pivní servis

Tato stránka se věnuje všem ostatním aktivitám, které nejsou popsány jinde. Mimo zajištění her, programů pro společnost, výčepů, či piva – nabízím další pivní servis a další pivní eventy. Vedle zajištění náhradních dílů pro výčepy a drobného servisu ( není nic horšího, než např. vadná narážecí hlava a skupina žížnících lidí u sudu, který není jak narazit ) – mohu některé tyto „nehody“ řešit obratem, téměř nonstop. Dále nabízím zajištění atypického piva, pivních sklenic, kelímků – popř. tisk (a potisk) pivních tácků, sklenic a plastových nápojových obalů, či ubrousků a rozetek. Zde se vše dobře propojuje i s mou druhou oborovou činností, kterou se zabývám – tedy reklamou, grafikou, tiskem.

 Též není problém připravit téměř jakýkoliv pivní program na míru, závod, soutěž, zprostředkovat setkání, či prohlídku. Nebojte se ozvat, s jakýmkoliv přáním z které má návaznost na pivo, ač Vám přijde sebenereálnější… Díky dlouholeté zkušenosti v oboru, kontaktům – zkusím nemožné.

 

 

PS: Programy pro malé, či privátní skupiny – jsem schopen zrealizovat i při objednávce do 24 hod před akcí !!! Kalkulace obratem.