Obrázek
Obrázek

Pivní bar pro vědecké pracovníky – v rámci projektu InoMed

V krásném prostředí venkovních prostor Penzionu Trautenberk u Jilemnice se konala jedna z dalších akcí. Pro vědecké pracovníky Fakultní nemocnice Hradec Králové v rámci projektu InoMed jsem měl možnost připravit dne 15.6.2023 pivní bar s individuálními degustacemi, tentokrát pivně přísně spárovaný s pokrmy, které se ten večer nabízely, zejména pak v rámci venkovního grilování. Trochu jsem se této „vědecké“ skupiny bál, ale ukázalo se – že naprosto zbytečně. Skvělí lidé, které jsem zřejmě dobře zabavil, protože „propuštěn“ jsem byl až pozdě v noci.. 😉 Pár obrázků před akcí najdete zde:

BEERMASTER a Pivní ruleta podruhé!

Ve stejném dni, jako jsme připravovali program pro firmu HPE Aruba Networking (viz níže), se natáčelo druhé pokračování TV reality Beermaster pro TV NOVA, a opět u toho nemohla chybět má pivní ruleta! Vzhledem k vytížení na druhé akci, děkuji kolegyni Zdeňce Lukáškové z pivovaru Ivančice, že se ujala role pivního krupiéra v tomto díle. Více uvidíte za půl roku, na televizních obrazovkách…. Natáčení probíhalo v Praze, v prostorách Jihoměstského pivovaru.

Kombinovaný pivní večer pro firmu HPE Aruba Networking

Již poněkolikáté jsme náš program představili ve Fabrika hotelu v Humpolci a nejinak, tomu bylo i letos. Ve dne 13.6.2023 jsme pro firmu HPE Aruba Networking, připravili jako večerní zábavu, hned dvě aktivity. Rozšířený pivní bar a pivní ruletu, hranou jako pivní casino – s možností ke stolu a hraní ( degustacím ) kdykoliv přisednout, či odejít. Nejlepší hráči samozřejmě své vyhrané žetony mohli směnit za vybraná dárková balení belgických piv. Večer se více než povedl a malinké nahlédnutí na akci najdete zde:

Pivní ruleta a BEERMASTER

Listopad 2022: Na televizním okruhu NOVA Action, právě běží nová soutěž o nejlepšího amaterského pivaře, pod názvem BEERMASTER. Tato reality show se snaží v několika disciplínách vybrat toho nejlepšího. A jsem rád, že má pivní ruleta (i v původní grafice) hrála hned ve druhém díle hlavní roli. Pivní ruleta prostě k pivní zábavě a osvětě zcela neodmyslitelně patří. Snímky z TV vysílání (které se natáčelo v Pivovarském dvoře Zvíkov) najdete zde, odkaz na celou soutěž zde: A pokud Vás to inspirovalo k zájmu o tuto hru – neváhejte mne kontaktovat. 

Moderovaná degustace pro firmu DELL v Praze

Ve středu, 21. září, se v pražském hotelu Michael, konala moderovaná degustace pro partnery firmy DELL ČR. Tématem byl tradiční průřez pivními styly, doplněný degustačním trojúhelníkovým testem. A ačkoliv je pivo celosvětovým trendem již celou řadu let, stále se ukazuje – při podobných degustacích, že je stále velké množství pivních stylů, které nikdo (z účastníků) neochutnal. Je tak příjemné spojit zábavu, osvětu a pivní rozmanitost v jednom. Pár obrázků z akce k vidění zde:

VIP moderovaná degustace pro partnery T-mobile

V krásném prostředí zámku a hotelu Křtiny v Moravském krasu, se odehrála 13.6.2022 komorní degustace pro nejvýznamnější domácí partnery společnosti T-mobile v České republice a jsem rád, že jsem u této prestižní akce u takto významných osobností mohl být. Místo ušlechtilých vín se podávala archivní a jiná speciální piva. Večírek i program byl poměrně neformální, což bylo pro všechny účastníky jistě příjemné. Fotografie a akce zcela záměrně nebyly pořizovány… 😉

Průřez pivními styly při moderované degustaci ve Zvánovicích

Další z řady moderovaných degustací se odehrála v Lesním resortu ve Zvánovicích dne 9.6.2022. Na programu byl průřez pivními styly a účastníci byli z řad zaměstnanců skupiny DELL ČR. Celou degustaci jsem zcela neformálně a neplánovaně zahájil již na hotelové terase, kde jsem se podivoval, proč nezkouší pivo z malého pivovaru, které bylo na čepu, ale všichni jednotně pili mainstreamový produkt z velkého pivovaru… Myslím, že pozdější přednáškou a ukázkou pivní rozmanitosti jsem je přesvědčil o jiném vnímání piva a pivních chutí… 😉 Večer se vydařil a pár ilustračních fotografií z akce ( již uvnitř hotelu – který je doslova obehnán cedulkami co vše se nesmí ) najdete zde: 

najdete z

Škola čepování piva a pivní ruleta pro firmu DELL ČR

Ve sklepní šalandě pivovaru Cobolis v Praze, jsme 2. června 2022, pro zahraniční partnery firmy DELL Česká republika, připravili večerní pivní aktivity. Na programu byla škola čepování piva, komentovaná prohlídka pivovaru a tradiční pivní ruleta. Programem prováděl Ing.Tomáš Maier, odborný degustátor, který mne tak zastoupil při pořádání zájezdu po polských minipivovarech. O tom, že se večer povedl snad svědčil potlesk Tomášovi a také pár ilustračních fotek – zde:

Večer plný piva pro firmu PWC Audit s.r.o.

V pátek 8. dubna 2022, měli zaměstnanci firmy Price water house Coopers Audit s.r.o. možnost, užít si hned dva pivní programy během večera. Akce se konala v pivovaru Jelínkova vila ve Velkém Meziříčí a na programu byla moderovaná degustace a po jejím skončení pivní ruleta – hraná hned na třech stolech najednou. Degustaci jsme vedli hned ve dvou – což bylo zajímavé zpestření pro všechny. Druhým přednášejícím byl odborný degustátor a největší znalec trapistických pivovarů u nás – Ing. Tomáš Maier, který vypomohl i při pivní ruletě. Velké finále o ceny pak opravdu bavilo a je to divné, ale „zase“ vyhrál vedoucí skupiny… 😉 Pár obrázků z akce ( kde nebyl čas fotit ) – najdete zde:

Pivní ruleta v pivovaru Krušovice

Ve velmi komorním stylu, proběhla naše pivní ruleta v pivovaru Krušovice, v sobotu 2.10.2021. Byla určena pro výherce soutěže skupiny Heineken ČR„Pijte s mírou“ – v rámci zážitkového odpoledne v pivovaru. Bohužel Covid nám výrazně zamíchal s celkovým počtem účastníků a tak vyhrát bylo tento dnes nejsnažší, než kdy jindy. Pivní ruleta přišla na program hned po prohlídce pivovaru a účastníci obdrželi postupně „tradičních“ deset anonymních vzorků různých piv, vše ze skupiny Heineken „Svět“. Hráči tak mohli uplatnit jako vždy, své degustační znalosti, zkombinované s drobným riskem. Vítěznou cenou byl mix krušovických piv dodaných pivovarem a mixem rakouských piv z Bräu Union ( Heineken ). Pár obrázků z akce naleznete zde: