Obrázek
Obrázek

Pivní ruleta v pivním baru Černá ruka

Pivní ruleta jede dále a v poslední době si nachází místo jako lákadlo do pivních podniků a restaurací, stejně jako fungují např. pivní kvízy. Podobným příkladem byla např. pivní ruleta odehraná na začátku dubna v pivním baru Černá ruka, v Praze – na Vinohradech. Pár obrázků z akce k vidění zde:

Pivní ruleta na vánočním večírku firmy Narran s.r.o.

Poslední akcí roku 2023 (a zároveň i finálem firemního vánočního večírku) byla naše pivní ruleta – hraná soutěžním stylem na dvou stolech souběžně – pro zaměstance firmy Narran s.r.o. v Hodkovicích u Prahy. Akce se uskutečnila ve čtvrtek 21. prosince 2023 přímo v nových prostorách firmy a troufneme si říct, opět nikoho nezklamala, ba naopak! 😉 Malá fotogalerie z akce k vidění zde:

Pivní ruleta v souěži Beermaster – druhá řada, čtvrtý díl

Ve čtvrtek 26.října 2023 uvedla Nova Action čtvrtý díl druhé série soutěže Beermaster, kde nechyběla opět Pivní ruleta. S hráči jako krupiérka hrála má kolegyně Zdeňka Lukášková, doprovod k pivům byl poté v mé režii. V prosinci se bude vysílat finále celé soutěže, které bude mít též spojitost s mými aktivitami, ale o tom později ;). Pár obrázků z natáčení a z TV, naleznete zde:  Video ke stažení, naleznete na stránkách TV Nova zde:

Pivní bar pro vědecké pracovníky – v rámci projektu InoMed

V krásném prostředí venkovních prostor Penzionu Trautenberk u Jilemnice se konala jedna z dalších akcí. Pro vědecké pracovníky Fakultní nemocnice Hradec Králové v rámci projektu InoMed jsem měl možnost připravit dne 15.6.2023 pivní bar s individuálními degustacemi, tentokrát pivně přísně spárovaný s pokrmy, které se ten večer nabízely, zejména pak v rámci venkovního grilování. Trochu jsem se této „vědecké“ skupiny bál, ale ukázalo se – že naprosto zbytečně. Skvělí lidé, které jsem zřejmě dobře zabavil, protože „propuštěn“ jsem byl až pozdě v noci.. 😉 Pár obrázků před akcí najdete zde:

BEERMASTER a Pivní ruleta podruhé!

Ve stejném dni, jako jsme připravovali program pro firmu HPE Aruba Networking (viz níže), se natáčelo druhé pokračování TV reality Beermaster pro TV NOVA, a opět u toho nemohla chybět má pivní ruleta! Vzhledem k vytížení na druhé akci, děkuji kolegyni Zdeňce Lukáškové z pivovaru Ivančice, že se ujala role pivního krupiéra v tomto díle. Více uvidíte za půl roku, na televizních obrazovkách…. Natáčení probíhalo v Praze, v prostorách Jihoměstského pivovaru.

Kombinovaný pivní večer pro firmu HPE Aruba Networking

Již poněkolikáté jsme náš program představili ve Fabrika hotelu v Humpolci a nejinak, tomu bylo i letos. Ve dne 13.6.2023 jsme pro firmu HPE Aruba Networking, připravili jako večerní zábavu, hned dvě aktivity. Rozšířený pivní bar a pivní ruletu, hranou jako pivní casino – s možností ke stolu a hraní ( degustacím ) kdykoliv přisednout, či odejít. Nejlepší hráči samozřejmě své vyhrané žetony mohli směnit za vybraná dárková balení belgických piv. Večer se více než povedl a malinké nahlédnutí na akci najdete zde:

Pivní ruleta a BEERMASTER

Listopad 2022: Na televizním okruhu NOVA Action, právě běží nová soutěž o nejlepšího amaterského pivaře, pod názvem BEERMASTER. Tato reality show se snaží v několika disciplínách vybrat toho nejlepšího. A jsem rád, že má pivní ruleta (i v původní grafice) hrála hned ve druhém díle hlavní roli. Pivní ruleta prostě k pivní zábavě a osvětě zcela neodmyslitelně patří. Snímky z TV vysílání (které se natáčelo v Pivovarském dvoře Zvíkov) najdete zde, odkaz na celou soutěž zde: A pokud Vás to inspirovalo k zájmu o tuto hru – neváhejte mne kontaktovat. 

Moderovaná degustace pro firmu DELL v Praze

Ve středu, 21. září, se v pražském hotelu Michael, konala moderovaná degustace pro partnery firmy DELL ČR. Tématem byl tradiční průřez pivními styly, doplněný degustačním trojúhelníkovým testem. A ačkoliv je pivo celosvětovým trendem již celou řadu let, stále se ukazuje – při podobných degustacích, že je stále velké množství pivních stylů, které nikdo (z účastníků) neochutnal. Je tak příjemné spojit zábavu, osvětu a pivní rozmanitost v jednom. Pár obrázků z akce k vidění zde:

VIP moderovaná degustace pro partnery T-mobile

V krásném prostředí zámku a hotelu Křtiny v Moravském krasu, se odehrála 13.6.2022 komorní degustace pro nejvýznamnější domácí partnery společnosti T-mobile v České republice a jsem rád, že jsem u této prestižní akce u takto významných osobností mohl být. Místo ušlechtilých vín se podávala archivní a jiná speciální piva. Večírek i program byl poměrně neformální, což bylo pro všechny účastníky jistě příjemné. Fotografie a akce zcela záměrně nebyly pořizovány… 😉